Nieruchomości są jednym z najszybciej rozwijających się obszarów działalności w Polsce. 
Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wzrost jakości realizowanych działań w procesie finansowania nieruchomości, dzięki czemu zostaliśmy autoryzowanym partnerem firmy Shark Investment Sp. z o.o w zakresie doradztwa finansowego.

Nowe Zatorze

Zajmujemy się pełną obsługą klientów przedsięwzięcia deweloperskiego – Nowe Zatorze w Olsztynie w obszarze udzielania kredytów hipotecznych. 

Nowe Zatorze to kompleks 146 słonecznych, dwustronnych mieszkań. Zapewnia to odpowiednie nasłonecznienie oraz widok na różne strony miasta. Do wyboru są przytulne kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe.

Dzięki starannie zaprojektowanej architekturze i zróżnicowanym metrażom (od 26m2 do 120m2) każdy znajdzie wymarzone miejsce dla siebie. Ustawne i ergonomiczne rozkłady zapewniają dowolną aranżację przestrzeni, a z okien rozpościera się piękny widok na ratusz, katedrę i Stare Miasto.

Nowe Zatorze to mieszkania z duszą, dostosowane do potrzeb mieszkańców oraz w standardzie, którego oczekują. Ciekawa architektura budynków i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają pełną funkcjonalność połączoną z harmonią. A to wszystko w wyjątkowych cenach.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń do nas!